www.facebook.com/kabadayiotomotiv www.twitter.com/kabadayias www.pinterest.com/kabadayias www.instagram.com/kabadayiotomotiv
: info@kabadayiotomotiv.com.tr
: 444 70 35
Hizmetlerimiz

              Müşterilerimize en iyi hizmeti en kolay ve en hızlı şekilde sağlamak için kendi alanında profesyonelliğini kanıtlamış olan ekibimiz 7/24 destek sağlar. Yoğun işlemler arasında herhangi bir aksaklığa neden olmamak için firmamızda hizmetler Satış Öncesi , Satış ve Satış Sonrası Destek olarak üç departman tarafından koordine edilir. Müşterilerimizin memnuniyetini ölçmek, olası şikayetlerini ve önerilerini değerlendirmek amacıyla düzenli aralıklarla müşterilerimize Memnuniyet Anketi düzenlenir ve sonuçları ayrıntılı değerlendirmeleriyle beraber aylık bültenimizde yayınlanır.

Siz de Kabadayı Otomotiv 'in sunduğu benzersiz hizmetleri inceleyebilir ve "2.Elde 1.Sınıf Hizmet" anlayışımıza yakından bakabilirsiniz.

 

A - Satış Öncesi Destek Birimi 

 

111 Nokta Ekspertiz Testi

Stok listemize giren tüm araçlar anlaşmalı olduğumuz kurumsal ekspertiz firması tarafından detaylı olarak incelenir. Aracın motor - mekanik - elektronik ve fren sistemleri profesyonel ekip ve cihaz üniteleri tarafından test edilip raporlanır. Aracın dış gövdesinde herhangi bir boya veya değişim işlemi mevcut ise bu parçaların hasar raporları tutulur. Araç için sigorta firmalarından ödenmiş herhangi bir hasar bakiyesi mevcut ise bu işlemin faturası da ekspertiz raporuna dahil edilir. Aracın dış gövdesi ve yürüyen aksamının yanı sıra aracın iç gövdesindeki tüm sarf malzemelerin de kondüsyonuna bakılır ve herhangi bir eksik görülmesi durumunda yetkili servisinden temin edilir. Araç üzerindeki lastikler detaylı olarak kontrol edilir, lastiklerin tarihlerine bakılır ve aşınma aralıkları raporlandırılır. Ekspertiz işlemleri aracın 111 farklı noktasını kontrol ettikten sonra raporlandırılıp ve bilginize sunulmasının yanı sıra aracın stok listesine giriş tarihine kadar yapılmış tüm servis bakımları da temin edilir ve araç dosyasına işlenir. 

 

Auto Care Meguiars

Satın almış olduğunuz araçlarda ilk günkü yeniliğini yaşamanız ve aracınızın ilk günkü gibi dikkatleri üstüne çekmesi için showroomumuzda bulununan Auto Care Meguiars birimimizde aracınıza detaylı iç ve dış temizlik işlemleri , aracınızı oluşabilecek muhtemel hasarlara karşı koruyan boya koruma hizmeti, aracınızın ilk günkü yeniliğinde ışıldaması için parlaklık ve cila servisi ve döşeme bakımı işlemlerinde uzmanlaşmış profesyonel ekibimizce uygulanır.

Firmamızdan satın aldığınız her araç için Auto Care Meguiars Detaylı Temizlik , Boya Koruma ve Döşeme Bakımı hizmetleri ücretsiz olarak hediye edilir.

 

B- Satış Destek Birimi

 

Araç Tarihçesi

Firmamızdan satın alımını gerçekleştirdiğiniz tüm ikinci el araçlarda aklınızdaki tüm soru işaretlerini kaldırmak için Bilgi İşlem Birimimizden aracınızın;

-Distribütör tarafından temin edilmiş ithalat faturası ,

-Yetkili servislerinde periyodik olarak uygulanmış servis-bakım kartları ,

-Aracın distribütör garanti kitapları veya Mapfre Warranty Garanti Kitapları,

-Önceki sahipleri adına çıkmış olan ruhsat örnekleri ,

-Lastik değişim faturaları ,

-Servis kitapları

-Yetkili servisinden veya kurumsal ekspertiz firmalarından temin edilmiş ekspertiz raporu

-Yedek anahtarı size teslim edilir.

 

Araç Finansmanı

Firmamızdan satın alım gerçekleştirdiğiniz her araç için en uygun seçenekler ve cazip fırsatlar size temin edilir ve bu işlemler Satış Destek Birimimiz tarafından sizin için her an takip edilir ve bilgilendirme sağlanır.

1-      Araç Kredisi

Günümüz finansman dünyasında farklı ihtiyaçlar farklı ödeme koşulları için bireylere ve kurumlara özel cazip oranlarla tekrar şekillendiriliyor.

6 aydan başlayan ve 60 aya kadar aracınızın değerinin yüzde seksenine kadar size finansman sağlayan taşıt kredilerinin yanı sıra ihtiyacınızın tamamını karşılamak için Tüketici Kredisi, İhtiyaç Kredisi ve kurumlar için hazırlanan Ticari Kredi gibi tüm başvurularınız sizin için firmamız tarafından takip edilmektedir.

Firmamız sizin bütçeniz için en uygun oranlı krediyi farklı banka ve finans kuruluşları aracılığıyla araştırıp size en uygun kredilendirmeyi sağlıyor. Satış Öncesi Destek Birimimiz sizin için bu teklifleri raporlandırıp onayınıza sunuyor. Sizin onayınızın ardından Satış birimimiz tüm banka işlemleri için gereken evrakları temin edip kredinizin sorunsuz ve hızlı bir şekilde onaylanmasını sağlıyor.    

2-      Takas İmkanı

Yeni aracınıza sahip olmanız için eski aracınızın servis ve fiyat ekspertizini yapıp en uygun koşullarla size sunuyoruz. Garajınızda yeni aracınıza yer açmanız, otomobiliniz için ayırdığınız sabit işletim maliyetini düşürmeniz ve finansman kaynağı olarak kullanabilmeniz için eski aracınızın satın alım işlemini gerçekleştirip size yeni aracınızı teslim ediyoruz.   

 

3-      Kredi Kartı ve Döviz Ödemesi

Firmamız ayrıca sahibi olduğunuz kredi kartı, PayPal ve banka kartları aracılığıyla da sizin için satın almış olduğunuz hizmetin bakiyesini en uygun koşullar ve kampanyalar dahilinde taksitlendirilmesini sağlıyor. Finansman konusunda siz değerli müşterilerimize sahip olduğunuz döviz, altın veya herhangi bir menkul kıymetin güncel Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası değerinin üzerinden talep ettiğiniz ödeme şekline dönüştürülmesi hizmetini de sağlıyoruz.

Sizin için en uygun kredi başvurusu için aşağıda linkleri mevcut olan banka ve finansman kuruluşlarını seçip kredi oranınız ve miktarınız konusunda ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Konsinye Satış Desteği

Aracınızın satışını uzun vadeli bir planda gelen teklifleri değerlendirmek istediğiniz durumlarda Kabadayı Otomotiv Satış Destek Ekibi aracınızın nihai kullanıcıya ulaşımını sağlamak için aracınızı teslim alıp detaylı temizlik işlemlerini gerçekleştirmesini takiben aracınızın servis raporlarını temin eder. İkinci aşamada aracınızın motor - mekanik - elektronik ve gövde ekspertizi yapılır ve aracınızın güncel değeri hesaplanır.

Aracınızın tahmini satış süresi ve kesin bakiyesini belirledikten sonra aracın Showroom Teslim Alındı Raporunu size ulaştırıp aracınızı stok listemize ekliyoruz. Aracınızı her haliyle noter satış sürecine hazır hale getirdikten sonra, araç bakiyesinin tamamen hesabınıza ulaştığını kontrol edip aracınızın devir işlemlerini yeni kullanıcısına yapıyoruz

Bu süreç esnasında aracınıza yeni kullanıcısının yaptığı kredi başvurusu , ekspertiz randevusu ve satış işlemlerinin her aşamasını özenle takip edilmesini sağlayıp satış işlemi gerçekleştikten sonra aracınızın Zorunlu Trafik Sigortası ve Kasko Poliçesi iptal işlemlerini sizin adınıza gerçekleştirilir. 

 

C- Satış Sonrası Destek Birimi 

 

              1- Servis ve Yedek Parça

 

Firmamızdan satın alımını gerçekleştirdiğiniz tüm araçların servis bakım periyotları firmamız tarafından takip edilir ve yaklaşan bakım periyodu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aracınızın periyodik bakımları için firmamız sizin yerinize yetkili servislerinden servis randevusu alır ve aracınızın bakım ücreti indirimli olarak fatura edilir.

Aracınızda değiştirmek veya eklemek istediğiniz özellikler ve ekipmanlar konusunda da firmamız danışmanlık yapmaktadır. Aracınızda değişimini gerçekleştirmek istediğiniz lastik ve jant takımlarının, multimedya ekipmanlarının, iç döşeme aksesuarlarının fiyatlandırılması firmamız tarafından indirimli olarak temin edilip bilginize sunulur.

 

              2- Araç Garantisi ve Yol Yardım Hizmetleri

Firmamızdan satın alımını gerçekleştirdiğiniz her araç için aracınızda meydana gelebilecek tüm motor , mekanik , şanzıman ve elektronik sistemlerini kapsayan Mapfre Warranty Araç Garantisi hizmetini müşterilerimize sunuyoruz. Aracınızı  1 yıl boyunca meydana gelebilecek arıza ve problemleri yetkili servisinde en kısa sürede ücretsiz olarak giderilmesini sağlayan Mapfre Warranty Araç Garantisi aynı zamanda sizi yakıt tükenmesi , lastik hasarı veya çekici hizmeti gerektiren tüm sürüş talihsizliklerine karşı da koruyor.

           

              3- Sigorta ve Kasko İşlemleri

Sizi ve aracınızı oluşacak olan herhangi bir  zarara sebebiyet vermiş olmasından dolayı, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'na göre işletene düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin eder.

Yol güvenliğinizi ve konforunuzu teslim ettiğiniz araçlarınızı da yolculuğunuz esnasındaki tehlikelerden, istenmeyen sebeplerden ötürü oluşmuş hasarlardan ve bu talihsiz olaylardan ötürü oluşmuş değer kayıplarından sizi ve aracınızı korumak için en uygun trafik sigortası tekliflerini ve trafik kasko tekliflerini temin etmek için firmamızın Satış Sonrası Destek Birimi size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Sizin için en uygun sigorta tekliflerini aşağıda linkleri mevcut olan sigorta kuruluşlarını seçip en uygun ve genişletilmiş güvenceli poliçeler için ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

               

Anasayfa | Hakkımızda | Araçlar | Hizmetlerimiz | Finansman ve Sigorta | Medya | İletişim Web Sitesi